Zaawansowane technologie obróbki metali

Dział Prototypowni

Dział prototypowni zajmuje się wykonywaniem kompletnego oprzyrządowania do budowy pierwszych sztuk seryjnego zamówienia oraz tworzeniem nietypowych i jednostkowych wyrobów.

Dział Konstrukcyjny i Technologiczny

Nasze doświadczone biuro konstrukcyjne zajmuje się przygotowaniem dokumentacji na potrzeby działu technologii i produkcji, wdrażaniem nowych produktów oraz opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują najnowsze oprogramowania CAD/CAM potrzebne do tworzenia dokumentacji  zarówno konstrukcyjnej jak i wykonawczej, w tym obróbkę technologiczną na wieloosiowe centra obróbcze.

Nowoczesne oprogramowanie 3D pozwala konstruktorm na projektowanie i wizualizację komponentów jak i skomplikowanych technicznie urządzeń mechanicznych.

Naszym atutem jest możliwość zaprojektowania, wykonania i realizacji całego procesu produkcyjnego wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, bez wględu czy jest to produkcja jednostkowa, małoseryjna, czy też wieloseryjna.

Proces produkcyjny nadzorowany jest przy zastosowaniu nowoczesnego programu do planowania i kontroli produkcji co powala optymalnie wykorzystać posiadany przez nas park maszynowy oraz zredukowac do minimum ewentualne niezgodności produkcyjne.

Park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym, stale wzbogacanym, parkiem maszynowym. Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych. W skład naszego parku maszynowego wchodzą tokarki, frezarki (obróbka w 3 i 5 osiach), szlifierki (do wałków, otworów, płaszczyzna), maszyna waterjet (cięcie 2D i 3D), laser 2,5 kW, giętarka CNC do rur i profili, ostrzałki, elektrodrążarki (drutowa i wgłębna), krawędziarki, spawarki (TIG, MIG, MAG, elektrodą), gilotyny, zgrzewarki, prasy (mimośrodowe, hydrauliczne), przecinarki taśmowe.

Laboratorium pomiarowe

Dysponujemy nowoczesnym laboratorium pomiarowym wyposażonym w specjalistyczne narzędzia pomiarowe oraz ramię pomiarowe (zakres pomiarowy 2700mm), współrzędnościową maszynę pomiarową (X:Y:Z 900:2000:800)