Zaawansowane technologie obróbki metali

Dział Prototypowni

Dział prototypowni zajmuje się wykonywaniem kompletnego oprzyrządowania do budowy pierwszych sztuk seryjnego zamówienia oraz tworzeniem nietypowych i jednostkowych wyrobów.

Dział Konstrukcyjny i Technologiczny

Nasze doświadczone biuro konstrukcyjne zajmuje się przygotowaniem dokumentacji na potrzeby działu technologii i produkcji, wdrażaniem nowych produktów oraz opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta.

Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy w swojej pracy wykorzystują najnowsze oprogramowania CAD/CAM potrzebne do tworzenia dokumentacji  zarówno konstrukcyjnej jak i wykonawczej, w tym obróbkę technologiczną na wieloosiowe centra obróbcze.

Nowoczesne oprogramowanie 3D pozwala konstruktorm na projektowanie i wizualizację komponentów jak i skomplikowanych technicznie urządzeń mechanicznych.

Naszym atutem jest możliwość zaprojektowania, wykonania i realizacji całego procesu produkcyjnego wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem, bez wględu czy jest to produkcja jednostkowa, małoseryjna, czy też wieloseryjna.

Proces produkcyjny nadzorowany jest przy zastosowaniu nowoczesnego programu do planowania i kontroli produkcji co powala optymalnie wykorzystać posiadany przez nas park maszynowy oraz zredukowac do minimum ewentualne niezgodności produkcyjne.

Park maszynowy

Dysponujemy nowoczesnym, stale wzbogacanym, parkiem maszynowym. Oferujemy usługi z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC oraz obrabiarkach konwencjonalnych. W skład naszego parku maszynowego wchodzą tokarki, frezarki, szlifierki (do wałków, otworów, płaszczyzn), ostrzałki, elektrodrążarki, wiertarki (stołowe, kadłubowe, promieniowe), gilotyny, krawędziarki, spawarki, zgrzewarki, prasy (mimośrodowe, hydrauliczne) oraz przecinarki taśmowe. Świadczymy usługi pomiarowe ramieniem pomiarowym i maszyną portalową.

Dysponujemy również kompletnym oprzyrządowaniem oraz specjalistycznymi narzędziami pomiarowymi.